Nasza historia

Zaczynaliśmy jako dwuosobowy zespół. Dbałość o każdy detal podczas wykonywanych prac pozwoliła nam się rozwinąć i zdobyć zaufanie klientów. Zajmujemy się aranżacją wnętrz. Każdy projekt przedstawiany jest klientowi w wizualizacji 3D. Daje to klarowny obraz, jak będzie wyglądać cała stylistyka pomieszczenia.

Jesteśmy firmą roku!

Profesjonalna obsługa i projekty doceniane przez klientów sprawiły, że nasz zespół został uhonorowany nagrodą „Firma roku”. Nasze realizacje też są oglądane za granicą naszego kraju, tam planowo też chcemy przenieść swoje usługi.

Zadzwoń do nas!

Jeśli chcesz stworzyć przestrzeń swoich marzeń, to zadzwoń do nas! Pierwsza konsultacja jest darmowa, w której omówimy ogólny zarys prac, który satysfakcjonuje obie strony!

Jan

Co-founder & CEO

Jestem założycielem firmy, który razem pracuje z zespołem. Realizuje projekty, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby klienta. Moje umiejętności poparte są doświadczeniem, które zdobywałem długie lata.

Alicja

Co-founder & CTO

Zarządzam firmą oraz dbam o wszystkie potrzeby klienta. Nadzoruje pracę nad aranżacjami. Dotrzymywanie terminów jest na „mojej głowie”. Wszystko musi być skończone, tak jak przewiduje harmonogram.

Katarzyna

Co-founder

Projektuje oraz zarządzam działami w firmie. Tworzę aranżacje zgodnie z estetyką oraz zwracam uwagę na wygląd całego pomieszczenia. Spójna stylistyka jest dla mnie ważna. 

Przewiń na górę